18. prosince jsme tu pro vás letos naposledy

Přejeme vám hezké svátky, hodně zdraví a štěstí v novém roce!

Vážení hosté, 

Jdeme se na chvíli věnovat něčemu jinému, než je „gastronomie a kulturní akce.“

Věřme, že se příští rok situace zlepší natolik, že se opět budeme moci starat o vaše kvalitní stravování, kulturní zážitky a prožijeme hezké společné chvíle.

Do doby než to tu celé začne opět dávat nějaký smysl se ale neuvidíme. Náš obor je zcela paralyzován, opakovaně zapínán a vypínán podle blíže neurčeného kola štěstí a my už nemůžeme být dál pokusnými králíčky čekajícími, co vypadne každou hodinu – den – týden z twitterů našich ministrů nebo medií pana premiéra Babiše (ANO).

Bojovali jsme od jara, vařili pro vás v režimu okénko, kupovali a vozili jsme vám jídlo v rámci pomahame.sundisk.cz a dělali věci, které nám přišly rozumné i za cenu ekonomických ztrát, protože nám to dávalo smysl, chtěli jsme vám dělat radost a stále jsme chtěli vidět světlo na konci tunelu (jsme holt jizerskohorští optimisté…). Nyní již nevěříme, že tato vláda a její úřednictvo může navrhnout-přinést-zavést jakékoliv smysluplné řešení pro naše obory. Nevěříme jí již vůbec nic – věříme jen sami sobě. A proto se na nějaký čas vrhneme na jiné činnosti, které nám dávají smysl dlouhodobě.

Až se vše uklidní, budou jasná pravidla hry, virus odejde, nebo tu bude nová vláda, opět se v plné síle vrátíme a budeme se na vás moc těšit.

 

Držte nám pěsti a zachovejte nám přízeň.

Vaše Restaurace Pod Rampou, Klub Na Rampě a tým SUNDISK s.r.o.